Sepet 0

Kullanım Koşulları

Fiyatlandırma ve Ödeme

Sitemizde ödemelerinizi Mastercard veya Visa kullanarak yapabilirsiniz. Ayrıca PayPal için de altyapımız hazır.

Kredi kartım reddedildi. Ne yapmalıyım?

Kredi kartınızın reddedilmesinin 2 sebebi olabilir. Birincisi bilgilerinizi girerken hata yapmış olabilirsiniz. İkincisi ise kredi kartını aldığınız bankanın getirdiği sınırlandırmalar yüzünden alışveriş yapmanıza imkan sağlanmamış olabilir.

Birinci durumda tüm bilgileri doğru girdiğinizden emin olduğunuz halde yine de kartınız işlem görmüyorsa, lütfen uluslararası karakterlerin dışında kalan ı, ö, ü, ç, ğ gibi karakterleri kullanmadan deneyiniz.

Kredi kartımda limit var. Ancak yine de işlem yapamıyorum.

Bazı bankalar kullandığınız kredi kartlarının internette kullanımına limit getirebiliyor. Bu durumda sizden alışverişinizi onaylamanız için ekstra bilgi isteyebiliyor. Bu durumda kredi kartını aldığınız bankayı arayarak kartınızın internet üzerinde kullanımına dair onay vermeniz gerekebilir.

Ne kadar güvenli olduğunuzu merak ediyorum?

  • Doğrudan veya dolaylı bir biçimde, hiç bir şekilde şifre kaydı yapmıyoruz.
  • Kredi kartı bilgileri ne sistemimiz üzerinde tutuluyor, ne de sistemimiz üzerinden işlem görüyor. Bunun yerine gönderdiğiniz veriler web tarayıcısı üzerinden Yüksek Güvenlikli Ödeme Noktasınca işlem görüyor.
  • Yüksek güvenlikli ve sürekli hatalara, güvenlik açıklarına karşı taranan Shopify altyapısını kullanıyoruz. Bu sayede sistemimiz güncel ve güvenli kalmaya devam ediyor.

İadeler

Ürünlerimizi iade etmek isteminizin muhtemelen 2 nedeni olabileceğini inanıyoruz. Bunlar:

  • Ürün kargoda hasar gördü ve bu durumda haklı olarak iade etmek istiyorsunuz. Ya da size yanlış kitap ya da kitapları gönderdik. Veya
  • Sadece kitabı beğenmediniz ve iade etmek istiyorsunuz

Bunları şimdi ayrı ayrı irdeleyelim

Hasarlı veya yanlış kitap gelmişse

Ürünlerimizi kargolamadan önce dikkatlice kontrol ediyoruz. Eğer size kargoda oluşmuş bir hasardan dolayı veya herhangi bir nedenden deforme olmuş bir ürün ulaşırsa mümkünse bunu bir fotoğraf göndererek bize göstermenizi istiyoruz. Böylece sonraki gönderilerimizde benzer hataların yaşanmaması için tedbir alabilmeyi umuyoruz. Eğer deforme olmuş veya hasarlı bir ürün ulaşırsa size yenisini göndereceğiz. Ve elinizdeki hasarlı kitaba ne yapacağınızı da ayrıca belirteceğiz.

Eğer kusurlu veya hasarlı kitabımızı herhangi bir kitapevinden veya başka bir satıcıdan aldıysanız, kitabın değişimini aldığınız yerden talep etmeniz sağlıklı olacaktır.

Kitabı veya ürünü beğenmediniz

Kitaplarımızın açıklama ve tanıtım ifadelerini, oldukça açık ve net, anlaşılabilir yazmaya azami gayret sarfediyoruz. Ayrıca kitabın içindekiler kısmının da PDF önizlemesini sunuyoruz. Buna rağmen kitabı elinize alıp okumaya başladığınızda memnun kalmadıysanız ve iade etmek istiyorsanız bunu 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. Bu durumda size ödediğiniz ücretin tamamını kitap bize ulaşır ulaşmaz iade ediyoruz. Elbette bu durumda gönderi ücretleri size ait oluyor.

Eğer kitabı iade etmeye karar verdiyseniz lütfen gönderirken titiz bir biçimde paketlemesini yapmanızı rica ediyoruz.

Ödemenizi kredi kartı kullanarak yaptıysanız, geri ödemenin en geç 120 gün içinde kredi kartınıza geçmiş olması gerekiyor. Eğer bu süre sonunda, geri ödemeyi yapmış olmamıza rağmen, kredi kartınıza ödeme geçmediyse ve sorunun tespitinde güçlükler yaşıyorsanız size o ürünün yerine başka bir ürün seçme imkanı tanıyor olacağız.

Lütfen memnun olmadığınız ürünümüze dair görüşlerinizi bize aktarın.

Hata Bildirin: hata@dikeyeksen.com
Müşteri Hizmetleri: destek@dikeyeksen.com

İadelerde kargo ücretlerini kim ödüyor

Eğer kusurlu veya hatalı bir ürünse veyahutta yanlış bir kitap gelmişse kargo ücretlerini biz ödüyoruz. Bunun haricindeki gönderilerde ücretleri ödemek durumunda kalıyorsunuz.

Kargo ve Teslimat

Sitemizden yapacağınız alışverişler aynı gün kargoya verilecek olup UPS tarafından 3 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Bahsedilen teslimat süresi yurtiçi için geçerlidir.