Sepet 0

Bizim için Yazın

Aradığımız Yazarlar

İster eski bir yazar olun veya ister ilk defa kitap yazacak olan birisi olun, hiç fark etmez. Önemli olan fark oluşturacak bir konu hakkında derinlemesine bilgiye ve bunu insanlarla paylaşma tutkusuna sahip olmanız.

Yazarlarımızla yazım sürecine eşlik ederek, doğrudan ve iki tarafın da maksimum mutluluğunu ve konforunu hedef alarak çalışıyoruz. İster yeni başlayanlar için olsun, isterse uzmanlar için yazılmış olsun, her türlü seviye ve derinlikteki bilişim içeriği veya kitabı yazım önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

Üst limit olmamak üzere, en az 60 sayfanın üzerinde kitaplar yayınlayabiliriz.

Aradığımız Konular

Mevcut kitap kategorilerine dahil edebileceğimiz her konu ile ilgiliyiz. Ayrıca bunların dışından da önerilere açığız. Bizimle doğrudan yazarların iletişime geçmesi de gerekmiyor. Kitap yayınlamasını istediğiniz kişileri de bize iletebilirsiniz.

İlgiliyseniz

Eğer kitaplaştırmak istediğiniz bir fikriniz varsa, bunu bize iletmeden önce lütfen şurayı okuyun.

Eğer daha evvelden yayınladığınız bir kitabınız varsa ve bunu bizimle çalışarak yeniden değerlendirmek istiyorsanız lütfen şurayı okuyun.

Bizimle Çalışmak Nasıl Bir Şey?

Öncelikle, ilk ve doğrudan hedefimiz yazarlarımıza sağlam ve konforlu bir yazım süreci sağlamak. Tüm pürüzlerden ve detaylardan arındırılmış bir yazım sürecinin başarının anahtarı olduğunu düşünüyoruz.

Verimli çalışan ve yaptığı işte uzmanlaşmış, tutkulu bir yayın ekibimiz var. Yayına hazırlık süreci boyunca, hızla, konsantre biçimde ve yazarın doğrudan tavsiyelerini de alarak ilerlemeyi seviyoruz. Yayınladığımız konu üzerine odaklanmaktan keyif alıyoruz.

Hala bizimle çalışan ve daha evvelden başka yayınevleri ile çalışmış yazarlarımız var. Yazarlarımızı bize çeken farklılıklarımızı arttırmak için elimizden geleni yapıyoruz.