Sepet 0

Bizim için Yazın

Aradığımız Yazarlar

İster eski bir yazar olun veya ilk defa kitap yazacak birisi olun hiç fark etmez. Önemli olan, fark oluşturacak bir konu hakkında derinlemesine bilgiye ve bunu insanlarla paylaşma tutkusuna sahip olmanız.

Sizlerle birlikte kitap yazım sürecine eşlik ederek, doğrudan iki tarafın da maksimum mutluluğunu ve konforunu hedef alarak çalışıyoruz. İster yeni başlayanlar, isterse uzmanlar için yazılmış olsun her türlü seviye ve derinlikteki Bilişim, Teknoloji, Mühendislik ve Dijital Pazarlama konuları hakkında yazım önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

Üst limit olmamak üzere, en az 60 sayfanın üzerinde kitaplar yayınlayabiliriz.

Aradığımız Konular

Mevcut kitap kategorilerine dahil edebileceğimiz her konu ile ilgiliyiz. Ayrıca bunların dışından da önerilere açığız. Bizimle doğrudan yazarların iletişime geçmesi de gerekmiyor. Kitap yayınlamasını istediğiniz kişileri de bize iletebilirsiniz.

İlgiliyseniz

Eğer kitaplaştırmak istediğiniz bir fikriniz varsa, bunu bize iletmeden önce lütfen şurayı okuyun.

Eğer daha evvelden yayınladığınız bir kitabınız varsa ve bizimle çalışarak yeniden değerlendirmek istiyorsanız lütfen şurayı okuyun.

Bizimle Çalışmak Nasıl Bir Şey?

Öncelikle, ilk ve doğrudan hedefimiz yazarlarımıza sağlam ve konforlu bir yazım süreci sağlamak. Tüm pürüzlerden ve detaylardan arındırılmış bir yazım sürecinin başarının anahtarı olduğunu düşünüyoruz.

Verimli çalışan ve yaptığı işte uzmanlaşmış, tutkulu bir yayın ekibimiz var. Yayına hazırlık süreci boyunca, hızla, konsantre biçimde ve yazarın doğrudan tavsiyelerini de dikkate alarak ilerlemeyi seviyoruz. Yayınladığımız konu üzerine odaklanmaktan keyif alıyoruz.

Hala bizimle çalışan ve daha evvelden başka yayınevleri ile çalışmış yazarlarımız var. Yazarlarımızı bize çeken farklılıklarımızı arttırmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Sizler de ailemize katılmak istemez misiniz?